Ekskluzywne salony fryzjersko-kosmetyczne
w Krakowie i Międzyzdrojach

Zobacz gwiazdy w La Femme

Najnowsze trendy w światowym fryzjerstwie

Świat mody i stylu zmienia się z każdym sezonem, tworząc coraz to nowe trendy. Różnorodność technik strzyżenia sprawia, że osiąga się ciekawe efekty, jednocześnie dobierając odpowiednią fryzurę do układu twarzy. Rozmaitość modnych uczesań wymaga od fryzjera kreatywności i elastyczności.

Zaczynamy zmieniać pewne rzeczy w naszym wyglądzie, ponieważ chcemy wyróżniać się spośród tłumu, a także pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie. Celem naszej wizyty u fryzjera jest także zmiana koloru i długości włosów na bardziej nowoczesny, modny i sprawiający, że wyglądamy młodziej. Nie jest niczym nowym, że czujemy wielką satysfakcję i przyjemność, kiedy fryzjer zamienia nasze codzienne uczesanie w coś przyciągającego uwagę, jednocześnie podkreślając nasze rysy twarzy. Trzeba pamiętać jednak, by fryzurę dopasować do wyglądu i do tego, co zazwyczaj nosimy.

W najnowszych trendach króluje asymetryczność, nieład, ale także swoboda. We fryzurach krótkich popularnością cieszy się wystrzyżony bok z jednej strony, z dłuższymi pasmami po drugiej.

Na topie pozostaje przede wszystkim natura – włosów, które są odpowiednio zadbane nie trzeba specjalnie upinać, lecz pozostawić pofalowane, w lekkim nieładzie.

Fryzury w tym sezonie wyróżniają się jaskrawymi, jesiennymi kolorami takimi jak: miedź, kasztan, odcienie rudego, żółtego i brązu. Nasi fryzjerzy dobierają kolory do karnacji klienta i naturalnej barwy włosów. Ogromną furorę robią odcienie rudego, do którego pasują zielone, bądź niebieskie oczy z jasną cerą. Natomiast do cery oliwkowej proponuje się brązy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu, gwarantujemy najlepszych fryzjerów-stylistów i fachową obsługę.