Ekskluzywne salony fryzjersko-kosmetyczne
w Krakowie i Międzyzdrojach

Zobacz gwiazdy w La Femme

Elektrolecznictwo

Galwanizacja

Zmniejsza pobudliwość nerwów, działa przeciwzapalnie. Zabieg wykorzystuje się w leczeniu nerwobóli porażeń wiotkich, przewlekłych zapaleń nerwów, splotów i korzeni nerwowych, zespołów bólowych w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów kręgosłupa i dyskopatii, zaburzeń krążenia obwodowego, utrudnionym zroście po złamaniach kości.

Jonoforeza

Zabieg stosuje się w leczeniu blizn, przykurczów bliznowatych, nerwobólów, zespołów rwy kulszowej, bólów głowy, przewlekłych stanów zapalnych kończyn, odmrozin, stanów zapalnych skóry i tkanek miękkich.

Prąd impulsowy Traberta (Ultra Reiz)

Istota terapii przy wykorzystaniu prądu Traberta polega na wprowadzeniu mięśni w drżenie, które powoduje ich rozluźnienie, a także szybkie działanie przeciwbólowe. Wskazania do stosowania prądów Traberta stanowią:choroby zwyrodnieniowe stawów, zespoły bólowe kręgosłupa, nerwobóle, bóle mięśniowe, stany ze wzmożonym napięciem mięśniowym, stany pourazowe narządu ruchu i zaburzenia krążenia obwodowego.

Prąd wysokonapięciowy HV

Najczęściej te zabiegi stosowane są w leczeniu ran i obrzęków i charakteryzują się stosunkowo dużą skutecznością.Ponadto stymulacja powoduje działanie przeciwbólowe, masaż mięśni oraz ich rozluźnienie.

Prądy diadynamiczne

Powodują wzrost aktywności naczynioruchowej, polepszają ukrwienie tkanek i tym samym usprawniają procesy odżywiania i przemiany materii.Odgrywa to istotną rolę w leczeniu obrzęków powstałych po urazach oraz zaburzeń ukrwienia obwodowego. Zabiegi z użyciem prądów diadynamicznych wykorzystuje się w leczeniu następujących schorzeń:zespołów bólowych w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów kręgosłupa, nerwobólach, zespołu rwy kulszowej, chorobach krążka międzykręgowego, chorobie Raynauda, migrenie, sinicy kończyn, zapaleń okołostawowych, chorobie zwyrodnieniowej stawów, stanach po urazach stawów i mięśni oraz ścięgien, półpaścu, odmrozinach, zanikach mięśni z nieczynności, obrzękach na tle zaburzeń odżywczych.

Tens

Prądy impulsowe małej częstotliwości wykorzystywane w zwalczaniu bólu po przebytych uszkodzeniach nerwów obwodowych i półpaścu, nerwobólu.